Ukryte terapie - książka Jerzego Zięby

2017-02-09

Kwestie zdrowia i tematyka związana z korzystnym wpływem na ludzki organizm wydają się wysoce popularne w ostatnich czasach. Rzeczywistość, w której dominują choroby, dolegliwości oraz schorzenia kreuje bowiem potrzebę zdobycia środków, umożliwiających utrzymanie zdrowia. Jerzy Zięba w swojej książce zatytułowanej Ukryte terapie http://www.czarymary.pl/p_891344_ukryte_terapie_jerzy_zieba przedstawia sposoby na uzyskanie zdrowia oraz pozbycie się ryzyka zachorowania na tak zwane choroby cywilizacyjne.


Treści "Ukrytych terapii" Jerzego Zięby

W omawianej książce można odnaleźć treści, odnoszące się między innymi do środków spożywczych, generujących podstawowe schorzenia dzisiejszych czasów. Zaskakujące informacje z pewnością wzbudzają mnóstwo kontrowersji, a sam autor stara się przedstawiać je w przystępny i zrozumiały sposób.


Gdzie nabyć "Ukryte terapie"?

Książka dostępna jest w wielu księgarniach, a z uwagi na jej popularność nie powinno sprawiać kłopotu jej nabycie. Zarówno w księgarniach specjalizujących się w pozycjach ezoterycznych i medycznych, jak również w tradycyjnych sklepach z książkami, omawiana pozycja stanowi element podstawowego asortymentu. Niezaprzeczalnie warto ją nabyć i poznać ciekawe informacje dotyczące ludzkiego zdrowia.