Dasz radę: Ostatnia rozmowa - książka dla każdego

2016-11-25
Ksiądz Jan Kaczkowski oraz dziennikarka i przyjaciółka ks. Jana Joanna Podsadecka, w książce Dasz radę: Ostatnia rozmowa poruszają sporo ważnych i dla wielu ludzi kontrowersyjnych tematów. Rozmawiają m.in. o przeżywaniu miłości, sensie bólu, życiu zgodnym z przykazaniami i nauką kościoła katolickiego oraz budowaniu relacji w różnego typu związkach.

Ksiądz Jan Kaczkowski to katolicki duchowny, znany jako autor wielu publikacji natury filozoficznej i poniekąd również poradnikowej. Jego czytelnikami byli nie tylko ludzie wierzący, ale również niewierzący, którzy szukali odpowiedzi i inspiracji na nurtujące ich problemy.

Książka Dasz radę: Ostatnia rozmowa znajdziesz w Legolas.pl, natomiast co do książki, jest to ostatnia przed śmiercią ks Kaczkowskiego publikacja, która jest pożegnaniem autora z ziemską wędrówką po świecie. Dla wielu ludzi stanowi podsumowanie życia i nauki ks Kaczkowskiego. Czytelnicy nie odnajdą tam jednak jasnych i wypowiedzianych wprost odpowiedzi na zadane pytania. Publikacja jest bowiem rodzajem "nowego otwarcia", ma zainspirować czytelnika do dalszych rozważań na poruszone w niej tematy.

Wydawnictwo WAM proponuje czytelnikom książkę Dasz radę: Ostatnia rozmowa w tradycyjnej, papierowej formie z twardą oprawą lub w formie e-booka.